Kontakt

Jeżeli będziecie Państwo mieli jakiekolwiek pytania dotyczące suplementów naszej firmy bądź też chcielibyście skonsultować Waszych pacjentów prosimy o przekazanie pytań na adres naszej firmy:

Sanprobi Sp. z o.o. Sp. K
ul. Kurza Stopka 5/C
70-535 Szczecin
tel. (91) 8123804,
tel./fax (91) 8123805
e-mail: sanprobi@sanprobi.pl

Beata Dąbrowska dyrektor ds. sprzedaży tel.
(91) 8123804
e-mail:
beata@sanprobi.pl
Monika Krupecka-Steinke
asystentka dyrektora ds. sprzedaży tel.
600 905 070
e-mail:
monika.krupecka@sanprobi.pl
PRZEDSTAWICIELE REGIONALNI
Karolina Wajnor region wielkopolski
i kujawsko-pomorski
tel.
600 900 593
e-mail:
karolina.wajnor@sanprobi.pl
Anna Wróbel region łódzki
i mazowiecki
tel.
509 431 821
e-mail:
annawrobel@sanprobi.pl
Anna Sawicka
region pomorski
tel.
531 149 483
e-mail:
anna.sawicka@sanprobi.pl
Marzena Kos

region małopolski, świętokrzyski,

podkarpacki

tel.
503 052 000
e-mail:
marzena@sanprobi.pl
Maria Pieniążek-Jakubczak Warszawa-miasto tel.
500 122 137
e-mail:
maria@sanprobi.pl
Zbigniew Michalak region podlaski
i warmińsko-mazurski
tel.
509 246 409
e-mail:
zbigniew@sanprobi.pl
Anna Prawdzic-Wondek region zachodniopomorski
i lubuski
tel.
512 128 021
e-mail:
anna.prawdzic@sanprobi.pl
Iwona Lizończyk region śląski i opolski
tel.
509 648 808
email:
iwona.lizonczyk@sanprobi.pl
Piotr Słup region śląski tel.
534 732 441
e-mail:
piotr.slup@sanprobi.pl
Jacek Grzegorzewski region dolnośląski tel.
502 573 222
e-mail:
jacek.grzegorzewski@sanprobi.pl

 

Monografia

test

Po spożyciu szczepy probiotyczne zawarte w Sanprobi Super Formula są żywe i wykazują dużą aktywność metaboliczną. Aktywność metaboliczna bakterii świadczy o ich kondycji,żywotności oraz zdolności do fermentacji kwasu mlekowego i innych aktywnych produktówi substancji ochronnych.

Sanprobi IBS